logo

Pár slov o nás

Sme jediný promo/rezervačný portál služieb na slovenskom trhu. U nás si jednoducho, rýchlo a pohodlne objednáte alebo zarezervujete akúkoľvek službu. Podobne jednoduché fungovanie prinášame aj pre poskytovateľov. Číslo návštev, počet objednávok a ponuka u nás zo dňa na deň rastie veľmi rýchlo. Našou prioritou je šetriť Váš čas, nervy a prinášať kvalitu, zabezpečenú zdravou konkurenciou.

Myšlienka acco sa zrodila ešte začiatkom roka 2016 v hlavách nadšených programátorov. Od tohto momentu do augusta 2018 sme tvrdo pracovali na realizácií. Následne bol portál spustený do ostrej prevádzky. Slovo acco je odvodené z talianskeho Almanacco, čo v preklade znamená kalendár. V súčasnosti pôsobíme na Slovensku, ale naša vízia siaha aj za hranice.

Držíme palce všetkým záujemcom o služby, aby ich výber presiahol očakávania. A podnikateľom, nech sa im počet spokojných zákazníkov vďaka nám násobí.

Výkonný riaditeľ a zakladateľ
Ing. Ján Rudľovský

Ako na acco

Ste objednávateľ?

A hľadáte kozmetičku, kaderníctvo, piercing, tetovanie, plastickú chirurgiu, konferenčnú miestnosť, zubára, cudzí jazyk, rôzne kurzy a iné služby vo Vašom okolí alebo kdekoľvek na Slovensku, s možnosťou online rezervácie alebo platby.

 

 

Ste inzerent?

A chcete zviditeľniť akúkoľvek mravnú službu prostredníctvom obrázkov alebo videa a zároveň využívať rezervačný systém, fakturáciu, notifikácie, online platby a mnoho ďalších funkcií, úplne zadarmo a navždy!

 
 

Naše čísla

Aktívnych inzerátov

35

Prezretí celkom

40009

Prezretí za posledných 30 dní

204

Prezretí dnes

5

Aktívnych objednávok

0

Objednávok celkom

372

Objednávok za posledných 30 dní

0

Objednávok dnes

0

Registrovaných užívateľov

197

Užívateľov online

8

logo sasy
Captcha